آزمون های زبان موسسه گوته

برای مهاجرت به آلمان، چه از طریق تحصیل، چه کار، بایستی در یکی از آزمون های سفارت آلمان شرکت کنید. آزمون Testdaf، DSH و آزمون گوته آزمون هایی هستند که با شرکت کردن در آن ها و اخذ مدرکشان می توانید موفقیت مهاجرت خود را به آلمان تضمین کنید.

ادامه مطلب

آزمون های زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از ده زبان پرکاربرد در دنیا است. در واقع آلمانی پر کاربرد ترین زبان اتحادیه ی اروپا و زبان رسمی کشور آلمان، اتریش، لیختنشتاین و بخش های از سوئیس است. اقتصاد کشورهای آلمانی زبان از قدرتمندترین اقتصادهای دنیا است که شامل شرکت ها و کارخانه هایی است که به آلمانی صحبت می کنند. بنابراین اگر سیطره ی زبان انگلیسی را کنار بگذاریم میتوان گفت که یادگیری زبان آلمانی انتخابی بسیار هوشمندانه است که درهای بسیاری را در آینده به روی شما باز می کند.

ادامه مطلب

زمان آینده در زبان آلمانی

در زبان آلمانی از زمان آینده استفاده کمتری نسبت به زبان انگلیسی می شود . برای مثال ، هر گاه جمله ای در زبان آلمانی دارای قید زمان آینده باشد از زمان حال استفاده می شود در حالیکه به هنگام ترجمه به زبان انگلیسی به زمان آینده بر میگردد.

ادامه مطلب

با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد