انواع کلاس مکالمه زبان انگلیسی در آکادمی دید

آکادمی زبان ها و آیلتس دید با استفاده از روش‌های نوین به برگزاری کلاس مکالمه زبان انگلیسی می‌پردازد. هدف اکثر افراد از یادگیری زبان انگلیسی این است که بتوانند به آسانی به زبان انگلیسی صحبت کنند. حتی اگر قصد شرکت در آزمون های آیلتس، تافل و PTE را دارید باید مهارت های مکالمه خود را تقویت کنید.

مشاهده دوره

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

دوره های مکالمه در آکادمی دید به صورت عادی، فشرده، فوق فشرده و آنلاین برگزار می شود. ما سعی داشته ایم افراد مختلف، با تحصیلات و با نیازهای و اهداف متنوع را در نظر گرفته و بعد از مشاوره های فوق حرفه ای، سعی کنیم بهترین مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان را برای زبان آموز ارائه داده و از اینرو مسیر موفقیت فرد را با نهایت درایت ترسیم کنیم.

مشاهده دوره

زبان انگلیسی در سعادت آباد

اگر به دنبال یک آموزشگاه زبان انگلیسی در سعادت آباد می‌گردید که با بکارگیری اساتید باتجربه و حرفه‌ای و با بهره‌وری از بروزترین و علمی‌ترین متدهای آموزشی یادگیری زبان انگلیسی را برای شما هموار کند، آکادمی زبان دید بهترین گزینه برای شما می‌باشد.

مشاهده دوره

دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی

دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی آکادمی زبان دید که به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شوند طوری طراحی شده اند که شما نیازی به یادگیری گرامر به صورت مستقیم نداشته باشید. در دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی شما زبان انگلیسی را همانند کودکی که زبان مادری خود را می آموزد یاد می‌گیرید. و روی گرامر به صورت ناخودآگاه کار می‌شود. تحقیقات نشان داده است که وقتی زبان آموزان می توانند صحبت کنند و از آموخته ها خود تولیدی استخراج کنند به شدت به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند می‌شوند.

مشاهده دوره

دوره های فوق فشرده زبان انگلیسی

دوره های فوق فشرده زبان انگلیسی آکادمی زبان دید برای کسانی تنظیم شده است که باید در زمان کوتاهی زبان انگلیسی را یاد بگیرند یا سطح زبان انگلیسی خود را در زمان کوتاهی ارتقاء دهند و یا افرادی که نمی توانند زمان کافی برای کلاس های و مطالعه زبان انگلیسی صرف کنند.

مشاهده دوره

تدریس زبان انگلیسی

امروزه افراد زیادی خواهان مهاجرت تحصیلی یا شغلی بوده، و نیازمند اخذ مدرک آیلتس هستند. یا اینکه قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند و تمایل دارند زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند. آکادمی زبان دید دوره های متفاوت تدریس زبان انگلیسی برای افراد با سلیقه ها و اهداف مختلف برگزار می‌کند.

مشاهده دوره

چند پادکست عالی برای کمک به یادگیری زبان انگلیسی

بهترین پادکست های یادگیری زبان انگلیسی کدام اند؟ آیا فهم زبان اصل ها برایتان غیر ممکن بنظر میرسد؟ آیا قصد تقویت مهارت های زبان انگلیسی خود را دارید اما از کتاب های درسی حوصله سر بر خسته شده اید؟ اگر اینطور است برایتان راهکاری وجود دارد و آن هم پادکست های مخصوص زبان آموزان است.

ادامه مطلب

بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی

اگر واقعا قصد تقویت دقیق گرامر انگلیسی خود را دارید، اپلیکیشن LearnEnglish Grammar دوازده موضوع گرامری را همراه با 20 فعالیت مخصوص هر موضوع برای تمامی سطوح زبان‌ انگلیسی پوشش می دهد.اپلکیشن Qlango مخصوص یادگیری زبان از پایه با فعالیت های بیشمار است. این اپلیکیشن زبان‌ های متنوع اروپایی را بطور چشم گیری ترکیب کرده است!

ادامه مطلب

5 تکنیک مهم برای تقویت لهجه آمریکایی

با وجود اینترنت و پیشرفت سریع تکنولوژی دنیا به یک دهکده ی جهانی تبدیل گشته است که این مسئله تاثیر چشم‌ گیری بر تجارت و روابط تجاری در سراسر دنیا داشته است. مراکز تماس و دستیاران مجازی بسیاری برای برقراری ارتباط تاجران با یکدیگر در سراسر دنیا تاسیس شده اند تا آن ها بتوانند روزانه باهم تعامل داشته باشند. مهم ترین مانع توانایی برقراری ارتباط است.

ادامه مطلب

تفاوت انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی

خیلی از کلمه ها هستن که تو زبان بریتانیایی و آمریکایی با هم فرق دارن. جورج برنارد شاو گفته که: (انگلستان و آمریکا دو تا کشورن که به واسطه زبان نسبتا یکسانی از هم جدا شدن.) میشه گفت نسبتا درست گفته، مخصوصا یه سری از لغات و بعضی زمانها که با هم فرق دارن.

ادامه مطلب

پرسش تاییدی در زبان انگلیسی

اگه تا حالا زبان انگلیسیو حتی شده یکم مطالعه کرده باشید یا یه کتاب گرامر خریده باشید و خونده باشید قطعا به این تیتر برخوردید. خیلی از زبان آموزا از Question tags متنفرن. این سرفصل یه گرامر کاملاً علمیو دنبال می‌کنه ولی پیروی صحیح از این گرامر کار هرکسی نیست.

ادامه مطلب

زمان گذشته ساده در زبان انگلیسی

ساختن گذشته تو زبان انگلیسی کار نسبتاً خیلی آسونیه. تو خیلی از زبان‌های دیگه مثل ایتالیایی، فرانسوی، ژاپنی، یونانی و روسی آخر فعل‌ها بسته به اینکه داریم درباره کی (I, you, he, they و غیره ) صحبت می‌کنیم متفاوته. افعال انگلیسی صرف کردن آنچنانی ندارن، یعنی اینکه پایان‌ افعال تو این زبان کلا چند مدل محدود هستن.

ادامه مطلب

زمان آینده در زبان انگلیسی

تو مکالمه زبان انگلیسی می‌تونید به روش‌های مختلفی درباره زبان آینده صحبت کنید. می‌تونید از فعل کیفیتی will استفاده کنید، همچنین می‌تونید از going to استفاده کنید، یا حتی حال ساده و حال استمراری. اینجا قراره درباره همین چندتا مورد یکم صحبت کنیم و اینکه چطور اینا به آینده مربوط می‌شن.

ادامه مطلب

آشنایی – آموزش مکالمه مبتدی در زبان انگلیسی

ملاقات با افراد جدید، تو یه کشور جدید می‌تونه خیلی سخت و استرس‌زا باشه. تو یه همچین موقعیت‌هایی مکالمه مبتدی زبان انگلیسی به‌کارتون میاد و صحبت‌های کوتاه غیررسمی می‌تونه بهتون کمک کنه که ارتباط برقرار کنید. یا حتی می‌تونید علایق مشترکتونو بین صحبت با دوست و همکارتون پیدا کنید.

ادامه مطلب

گفتگو در مورد آب و هوا در زبان انگلیسی 

موضوع محبوب تو خیلی از کشورهای انگلیسی‌زبان همین آب و هوای خودمونه. مخصوصاً تو بریتانیا که مردم دیگه خیلی علاقه نشون می‌دن به صحبت در مورد آب و هوا به زبان انگلیسی. حتی اگه هوا بد هم باشه با نگاهی خوش‌بینانه تلاش می‌کن درموردش خوب صحبت کنن. در این مقاله چندتا عبارت مرتبط با آب و هوا براتون اوردیم.

ادامه مطلب

جک‌گفتن و داستان تعریف‌کردن در زبان انگلیسی

تعریف جک یا داستان تو موقعیت‌های اجتماعی خیلی محبوبه، و این امر خیلی نرماله که تو یه جمعی نوبت یک نفر بشه و اون یک نفر شروع کنه به تعریف یک داستان و یا حتی یکی از اتفاقات زندگیش. خیلی خوبه که وقتی دارید به این شخص گوش می‌دید از خودتون علاقه نشون بدید و توجه کنید به صحبتاش. یه جوک باید یه مقدمه‌ای داشته باشه تا توجه بقیه رو جلب کنه. بعد از مقدمه تو جک می‌رسیم به اصل مطلب، همون قسمت خنده‌دار ماجرا.

ادامه مطلب

تعین قیمت در کشورهای انگلیسی‌زبان

قرار نیست بهتون شمردن به زبان انگلیسی رو یاد بدیم، چون احتمالاً خودتون بلدید. بجاش قراره به شما کارکردن روی اعداد در زبان انگلیسی رو یاد بدیم. با هم روی این بخش تمرکز کنیم که شما وقتی دارید راجب یه موضوع خاص مثل بیان قیمت در زبان انگلیسی یا شماره تلفن صحبت می‌کنید چطور از اعداد استفاده می‌کنید.

ادامه مطلب

چیدن قرار ملاقات

فرقی نمیکنه با کی دارید یه قرار ملاقات تنظیم می کنید، می خواد مرد یا زن رویاهاتون باشه، یا فقط یه دوست، یا شایدم همکار، شما باید این کار رو به درستی انجام بدید. بریم سراغ یه سری عبارت اساسی که بهتون تو تنظیم قرار و زمان کمک میکنه.

ادامه مطلب

دانلود کتاب های آموزش زبان انگلیسی

کتاب Inside Reading با پوشش دادن واژگان کلیدی آکادمیک زبان آموزان را برای فهم متون آکادمیک آماده می کند. هر درس کتاب Inside Reading دو متن مرتبط با موضوعات مهم و رایج آکادمیک، مهارت های خواندن و درک مطلب متناسب با آن متون و واژگان موجود در لیست واژگان آکادمیک را شامل می شود.

ادامه مطلب و دانلود

دانلود کتاب گرامر انگلیسی

کتاب Practical English Usage اولین کتابیه که برای یادگیری زبان ازش استفاده کردم، سالیان سال یار و همراهم بود. میشه گفت یجور راهنمای جامع برای یادگیری گرامرهستش. تو یادگیری speaking هم خیلی کمک می کنه. اگه می خواید از زبان انگلیسی سر دربیارید، باید بگم این کتاب برای شما بهترینه.

ادامه مطلب و دانلود

با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد