زمان ماضی کامل در زبان آلمانی

هم تو زبان آلمانی هم انگلیسی به کمک دوتا زمان میشه راجب گذشته حرف زد: ماضی کامل، ماضی (گذشته ساده). تو زبان آلمانی ماضی کامل بیشتر تو زبان محاوره استفاده میشه، و گذشته ساده تو زبان نوشتار. یادتون نره که کلا ماضی کامل وقتی استفاده میشه که دارید راجب یه اتفاقی صحبت می کنید که تو گذشته رخ داده.

ادامه مطلب

زمان آینده در زبان انگلیسی

تو مکالمه زبان انگلیسی می‌تونید به روش‌های مختلفی درباره زبان آینده صحبت کنید. می‌تونید از فعل کیفیتی will استفاده کنید، همچنین می‌تونید از going to استفاده کنید، یا حتی حال ساده و حال استمراری. اینجا قراره درباره همین چندتا مورد یکم صحبت کنیم و اینکه چطور اینا به آینده مربوط می‌شن.

ادامه مطلب

زمان آینده در زبان آلمانی

در زبان آلمانی از زمان آینده استفاده کمتری نسبت به زبان انگلیسی می شود . برای مثال ، هر گاه جمله ای در زبان آلمانی دارای قید زمان آینده باشد از زمان حال استفاده می شود در حالیکه به هنگام ترجمه به زبان انگلیسی به زمان آینده بر میگردد.

ادامه مطلب

صفات و قید ها در زبان آلمانی

در این مقاله قصد داریم در مورد صفات و قید ها در زبان آلمانی صحبت کنیم .صفت کلمه ایه که راجع به اسم توضیح میدهد و قیدها کلماتی هستن که راجع به فعل ها ، صفات و قید های دیگه توضیح میدهند .

ادامه مطلب

با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد