آزمون TestDaF و DSH زبان آلمانی

DSH یعنی “آزمون زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه” و مخفف عبارت Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang می باشد. این آزمون مخصوص افرادی است که قصد اپلای در یک دانشگاه آلمانی زبان را دارند. همچنین برای افرادی که به مدرک زبان آلمانی برای موقعیت شغلی خود در این کشور نیاز دارند نیز آزمون مناسبی است.

ادامه مطلب

آزمون های زبان آلمانی

زبان آلمانی یکی از ده زبان پرکاربرد در دنیا است. در واقع آلمانی پر کاربرد ترین زبان اتحادیه ی اروپا و زبان رسمی کشور آلمان، اتریش، لیختنشتاین و بخش های از سوئیس است. اقتصاد کشورهای آلمانی زبان از قدرتمندترین اقتصادهای دنیا است که شامل شرکت ها و کارخانه هایی است که به آلمانی صحبت می کنند. بنابراین اگر سیطره ی زبان انگلیسی را کنار بگذاریم میتوان گفت که یادگیری زبان آلمانی انتخابی بسیار هوشمندانه است که درهای بسیاری را در آینده به روی شما باز می کند.

ادامه مطلب

صفات و قید ها در زبان آلمانی

در این مقاله قصد داریم در مورد صفات و قید ها در زبان آلمانی صحبت کنیم .صفت کلمه ایه که راجع به اسم توضیح میدهد و قیدها کلماتی هستن که راجع به فعل ها ، صفات و قید های دیگه توضیح میدهند .

ادامه مطلب

با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد