کارگاه های مهارت های آیلتس

کارگاه اسپیکینگ آیلتس

هدف اصلی کارگاه اسپیکینگ آیلتس دید، تمرکز بر روی ۴ مهارت اسپیکینگ بوده و بر اساس ضعف شما، اساتید سعی می کنند در ابتدا ضعف های گرامر، دایره لغت، تلفظ و سلاست زبانی شما را کارشناسانه رفع کنند. سپس، شما را با فُرمت هر ۳ پارت اسپیکینگ آشنا کرده و مدیریت زمان را به شما آموزش دهند.

مشاهده دوره

کارگاه لیسنینگ آیلتس

ورکشاپ لیسنینگ آیلتس مناسب کسانی است که سطح زبان انگلیسی آنها در حد Intermediate و یا Upper Intermediate باشد. در کارگاه Listening آیلتس آکادمی دید تمامی نکات و تکنیک ها و استراتژی‌های بخش لیسنینگ آیلتس را به طور کاربردی آموخته می‌شود.

مشاهده دوره

کارگاه ریدینگ آیلتس

کارگاه ریدینگ آیلتس آکادمی زبان دید کارگاهی کاملا پویا و کاربردی است. تمامی نکات و استراتژی‌های ریدینگ آیلتس در این ورکشاپ به صورت جامع آموزش داده می‌شود و زبان آموز در مدت کوتاهی به طور کامل با بخش ریدینگ آیلتس و نحوه پاسخ دادن به سوالات آشنا می شود.

مشاهده دوره

کلاس خصوصی آیلتس | دوره های خصوصی رایتینگ آیلتس

بسیاری از داوطلبان آزمون آیلتس، پس از انجام مهارت های Reading، Speaking و Listening نمره 7 را بدست آورده اما در بخش Writing نمره 5.5 را بدست آورده اند! حتی یک فرد Native که انگلیسی، زبان مادری اوست، در بهترین حالت میتواند نمره 6.5 تا 7 را در این مهارت در آزمون بدست آورد

مشاهده دوره

کارگاه رایتینگ آیلتس

تنوع سوالات چه در IELTS Writing Task 1 و Task 2 زیاد بوده و این بدین معناست که شما زمانی را بایستی اختصاص داده و خود را با شکل، فرمت سوالات در task 1 و انواع موضوعات جامعه شناختی، روانشناختی و محیط زیستی که در task 2 ممکن است مطرح شود آشنا کنید.

مشاهده دوره

با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد