کارگاه اسپیکینگ آیلتس

کارگاه اسپیکینگ آیلتس

هدف اصلی کارگاه اسپیکینگ آیلتس دید، تمرکز بر روی ۴ مهارت اسپیکینگ بوده و بر اساس ضعف شما، اساتید سعی می کنند در ابتدا ضعف های گرامر، دایره لغت، تلفظ و سلاست زبانی شما را ریز و کارشناسانه رفع کنند. سپس، شما را با فُرمت هر ۳ پارت اسپیکینگ آشنا کرده و مدیریت زمان را به شما آموزش دهند.


مشاهده دوره
کارگاه لیسنینگ آیلتس

کارگاه لیسنینگ آیلتس

چنانچه تمایل دارید در کارگاه لیسنینگ آیلتس شرکت کنید باید در ابتدا با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و تعیین سطح شوید. زیرا ورکشاپ لیسنینگ آیلتس مناسب کسانی است که سطح زبان انگلیسی آنها در حد Intermediate و یا Upper Intermediate باشد. در کارگاه Listening آیلتس آکادمی دید تمامی نکات و تکنیک ها و استراتژی‌های بخش لیسنینگ آیلتس را به طور کاربردی آموخته می‌شود.


مشاهده دوره
کارگاه ریدینگ آیلتس

کارگاه ریدینگ آیلتس

کارگاه ریدینگ آیلتس مناسب متقاضیانی می باشد که از سطح قابل قبولی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. کارگاه ریدینگ آیلتس آکادمی زبان دید کارگاهی کاملا پویا و کاربردی است. تمامی نکات و استراتژی‌های ریدینگ آیلتس در این ورکشاپ به صورت جامع آموزش داده می‌شود. چنانچه می‌خواهید در مدت کوتاهی به طور کامل با بخش ریدینگ آیلتس و نحوه پاسخ دادن به سوالات آشنا شوید.


مشاهده دوره
کارگاه رایتینگ آیلتس

کارگاه رایتینگ آیلتس

دشواری رایتینگ آیلتس برای همه متقاضیانی که قصد دارند نمره بالای ۶ آیلتس بگیرند یک چیز مشخصی است. تنوع سوالات چه در IELTS Writing Task 1 و Task 2 زیاد بوده و این بدین معناست که شما زمانی را بایستی اختصاص داده و خود را با شکل، فرمت سوالات در task 1 و انواع موضوعات جامعه شناختی، روانشناختی و محیط زیستی که در task 2 ممکن است مطرح شود آشنا کنید.


مشاهده دوره