آیلتس در سعادت آباد

آیلتس در سعادت آباد

کلاس های آیلتس آکادمی زبان ها و آیلتس دید به متنوع ترین شکل با در نظر گرفتن نیاز های افراد مختلف برگزار می شود. آیلتس که جز مهم ترین فاکتور های مهاجرت هر فرد محسوب می شود به ۲ نوع آکادمیک (Academic) و جنرال (General) برگزار می شود. آکادمی دید با ارائه مشاوره تخصصی آموزشی، تعیین سطح رایگان و بخصوص مشاوره مهاجرت، شرایط و داکیومنت های شما را بررسی کرده و دقیق ترین و کارشناسی شده ترین برنامه را برای شما تنظیم می کند.


مشاهده دوره
کلاس خصوصی آیلتس | دوره های خصوصی رایتینگ آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس | دوره های خصوصی رایتینگ آیلتس

بسیاری از داوطلبان آزمون آیلتس، پس از انجام مهارت های Reading، Speaking و Listening نمره 7 را بدست آورده اما در بخش Writing نمره 5.5 را بدست آورده اند! حتی یک فرد Native که انگلیسی، زبان مادری اوست، در بهترین حالت میتواند نمره 6.5 تا 7 را در این مهارت در آزمون بدست آورد


مشاهده دوره
دوره‌ های آیلتس

دوره‌ های آیلتس

دوره های آیلتس آکادمی زبان دید مخصوص کسانی است که قصد شرکت در آزمون آیلتس (International English Language Testing System) ، یکی از معتبرترین آزمون های بین الملی زبان انگلیسی که در سطح جهان برگزار می شود را دارند. این آزمون برای ارزيابی همه مهارت های (صحبت کردن، شنیدن، درک مطلب (خواندن)، نوشتن) افرادی که قصد مهاجرت کاری، تحصیلی، و يا سرمایه گذاری دارند طراحی شده است.


مشاهده دوره
کلاس آیلتس در تهران

کلاس آیلتس در تهران

در انتخاب کلاس آیلتس باید به چند نکته توجه داشته باشید. اشتباهی که اکثر متقاضیان مرتکب می‌شوند این است که بدون تحقيق و از طریق تبليغات در شبکه های اجتماعی اقدام به انتخاب کلاس IELTS می‌کنند. در انتخاب کلاس IELTS شما باید چند نکته را بررسی کنید: آیا موسسه‌ای که انتخاب می‌کنید موسس آیلتس حرفه ای است و دارای دوره‌های مختلف و حرفه‌ای آیلتس هست؟


مشاهده دوره
کلاس آنلاین و مجازی آیلتس

کلاس آنلاین و مجازی آیلتس

اگر اقدام به مهاجرت کرده اید و به هر دلیلی قادر به شرکت در دوره های حضوری آیلتس نیستید، دوره های آنلاین آیلتس آکادمی زبان ها و آیلتس دید گزینه خوبی برای متقضایان آیلتس می تواند باشد؛ بخصوص افرادی که خارج از تهران بوده و قصد دارند از سواد حرفه ای و آکادمیک حرفه ای ترین و زبده ترین اساتید آزمون آیلتس (IELTS) تهران بهره ببرند.


مشاهده دوره