کلاس GRE

آکادمی بین المللی دید با ارائه برنامه آموزشی دقیق طراحی شده به کمک اساتید فوق حرفه ای، راه دشوار اپلای را برای شما هموار خواهد کرد. اساتید دید صرفا یک استاد معمولی نیستند، بلکه مسیر های دشوار اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع ارشد و دکتری را قبلا با موفقیت طی نموده اند. شما توسط اساتیدی آموزش داده خواهید شد که آزمون GRE را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. کلاس GRE

دوره های متنوع GRE آکادمی دید

آکادمی دید دوره های فشرده، فوق فشرده و عادی را به شکل های زیر برای شما عزیزان ارائه می دهد:
کلاس GRE به صورت خصوصی در منزل، محل کار و محیط آموزشگاه کلاس GRE
کلاس GRE به صورت آنلاین
دوره های گروهی و ترمیک
کلاس GRE در روز های آخر هفته مخصوص افراد شاغل کلاس GRE

در ادامه مطالبی را درباره آزمون GRE جنرال آماده کرده ایم که مطالعه شان خالی از لطف نیست.

آزمون GRE چیست؟

آزمون جنرال جی آر ای مختص افرادی است که قصد دارند در دانشگاه های سطح بالای دنیا پذیرش گرفته و به موفقیت های بالا در سطح جهانی برسند؛ بخصوص افرادی که قصد دارند در رشته های حقوق یا بیزینس ادامه تحصیل دهند. در واقع، داده های جدید از اداره آمار کار و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی نشان داده است که تحصیلات بالا منتهی به حقوق بالا و نرخ پایین بیکاری می شود.

دوره های آمادگی آزمون GRE

چه برنامه تان تحصیل در مقطع ارشد و دکتری است، چه در جستجوی فرصت های متفاوت هستید، گام مهمی را در جهت آینده خود برداشته اید. داشتن مدرک GRE جنرال گام مهم و هوشمندانه ای است در جهت نشان دادن شایستگی تان.
در آزمون GRE شما می توانید در صورت ندانستن سوالی، از آن رد شده و بعدا به آن برگردید. این به شما اجازه می دهد به طرف سوالاتی بروید که سریعا می توانید از عهده آن ها بر بیایید و بعدا سر سوالات دشوار بروید. کلاس GRE
آزمون جنرال جی آر ای نوع سوالاتی را ارائه می دهد که به دقت نوع تفکر شما را در یک سطح بالایی از تحصیل منعکس می کند.

استدلال کلامی (Verbal)

استدلال کلامی موارد ذیل را موارد سنجش قرار می دهد: توانایی تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری از گفتمان، علت پشت داده های ناقص، درک سطوح چند معنایی مانند سطح تحت الفظی و استعاری، منظور نویسنده، خلاصه کردن متن، تمایز نکات کلی از نکات جزئی، درک معانی کلمات، جملات. و متون کامل، و روابط بین کلمات و مفاهیم را درک کنید. به طور کلی، در این بخش تأکید بر مهارتهای پیچیده استدلال کلامی است.

استدلال کمی (Qualitative)

استدلال کمی – توانایی درک، تفسیر و تجزیه و تحلیل اطلاعات کمی، حل مشکلات با استفاده از مدلهای ریاضی و استفاده از مفاهیم اساسی حساب، جبر، هندسه و تجزیه و تحلیل داده ها را مورد سنجش قرار می دهد. تأکید بر مهارتهای استدلال کمی است.

نوشته تحلیلی | Analytical Writing

مهارتهای نوشتاری تحلیلی و تفکر انتقادی، از جمله توانایی بیان و پشتیبانی از ایده های پیچیده را با دلایل و مثالهای مربوطه ، و بررسی ادعاها و شواهد همراه را مورد سنجش قرار می دهد. تأکید بر مهارتهای نوشتاری تحلیلی است.


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد