سریع ترین راه یادگیری زبان ژاپنی

شما حتما زندگی پر مشغله ای دارید. مدرسه، خانواده، دانشگاه، کار، کارهای روزمره، دوستان و استراحت کردن و با این حال تمیخواهید خود را چالش کنید و زبان ژاپنی را بیاموزید. حالا نگاهی به چگونگی یادگیری زبان ژاپنی می اندازیم که به قلم اساتید زبان ژاپنی دید نوشته شده است.

کلاس های خصوصی زبان ژاپنی

پنج راه فراگیری زبان ژاپنی تدریس خصوصی زبان ژاپنی

5 روش پایه برای فراگیری زبان ژاپنی وجود دارد.

جذب کامل زبان ژاپنی

یادگیری از طریق ترجمه

یادگیری از طریق گرامر

یادگیری از طریق ارتباط و مکالمه

یادگیری از طریق واژگانتدریس خصوصی زبان ژاپنی

هر روشی محاسن و معایب مخصوص به خود را دارد.  باید این را هم در نظر داشته باشیم که روشی که در یادگیری عده ای از افراد سرعت میبخشد شاید برای عده ای دیگر تاثیرگذار نباشد ولی با این وجود تنها یک ره برای یادگیری زبان ژاپنی وجود دارد.

پنج راه فراگیری زبان ژاپنی

 

سریع ترین راه برای فراگیری زبان ژاپنی غرق شدن در آن است!

این روش شامل سفر به ژاپن، گذارندن وقت کافی در آن کشور و انجام مکالمه های روزانه به زبان ژاپنی است. یک راه جایگزین رای سفر به ژاپن ، آشنایی و معاشرت با دوستان ژاپنی از راه دور است

از مزایای غوطه ور شدن در زبان: تدریس خصوصی زبان ژاپنی

برای کسانی که علاقه ای ندارند تا زبان را در محیط های رسمی یاد گیرند و وقت و پول لازم  جهت یادگیری این زبان در محیط های معمولی را دارند این راه بسیار مفید است. این روش علاقه مندان را وادار به بکار گیری روزانه زبان ژاپنی، مکالمه با ژاپنی ها و گرفتن اطلاعات مفید درباره فرهنگ آنها میکند. این روش بدون شک از سریع ترین راه های زبان است.

 

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

و اما معایب این روش:

با وجود اینکه  شکی در سرعت این روش نیست، اما پیچیدگی های خاص خود را هم دارد. برای عده ی زیادی این روش، راه خوب و راحتی برای یادگیری نیست. این راه پر هزینه و وت گیر است و استرس زیادی هم دارد. هرچند زبان اصلی ها با خون گرم‌ی شما را در روند فراگیری زبان کمک میکنند اما شک و تردید برقراری ارتباط استرس و ترس هایی  به همراه خود دارد.

اما باید روراست باشیم: ما پول، آزادی و وقت کافی برای رها کردن زندگی خود جهت سفر به ژاپن فقط برای فراگیری این زبان را نداریم.‌  اما خوشبختانه، راه هایی هم به غیر از سفر به آن کشور برایجهت یادگیری اصولی این زبان در محل زندگی‌ خود شما وجود دارد.

آکادمی تخصصی آیلتس و زبان های خارجه دید با بین المللی ترین و بروز ترین متد های آموزش، دوره های خصوصی تدریس  زبان ژاپنی را برای علاه مندان یادگیری زبان ژاپنی برگزار می کند.

 

دوره های خصوصی زبان ژاپنی در آموزشگاه زبان دید

آموزشگاه زبان دید کلاسهای خصوصی آموزش زبان ژاپنی را به گونه های متنوع زیر برگزار می کند:

دوره های فوق فشرده زبان ژاپنی، 5 روز در هفته، از شنبه الی چهارشنبه

دوره های فشرده،  در روزهای پنجشنبه و جمعه  که برای افراد شاغل نیز می تواند بسیار ارزشمند و مفید باشد.

کلاس آنلاین زبان ژاپنی تدریس خصوصی زبان ژاپنی

کلاسهای خصوصی زبان ژاپنی در منزل یا محل کار فرد

محاسن دوره های خصوصی زبان ژاپنی آموزشگاه دید

انتخاب تاریخ، روز و ساعت کلاس ها بر عهده زبان آموزان مناسب با شرایط او است.

شرایط پرداخت شهریه کلاس ها  بصورت اقساطی

پیگیری ماهیانه و مرتب دوره های خصوصی زبان ژاپنی توسط آموزشگاه، به منظور کسب اطلاع از رضایت و پیشرفت زبان آموز


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد