با استفاده از مدرن ترین متد آموزش مکالمه زبان انگلیسی، هدف اصلی دوره های مکالمه زبان آکادمی زبان دید، آموزش مکالمه بدون تاکید مستقیم بر روی گرامر است. پکیج کلاس مکالمه زبان با English Today این امکان را برای شما فراهم می کند که با جذاب ترین روش زبان انگلیسی را با سرعت استثنایی یاد گرفته و مثل یک native به زبان انگلیسی صحبت کنید.

فیلم، سریال و آهنگ و آموزش مکالمه زبان

هیچ چیز مثل یک سریال و یا یک فیلم خوب این تاثیر فوق العاده را ندارد که فرد سخت ترین کلمات و اصطلاحات را سریعا یادگرفته و یا حتی لاین های دراز از دیالوگ های بازیگر مورد علاقه خود را حفظ کند و بار ها برای دیگران و یا در ذهن خود با لذت آن ها تکرار کند.

بسیاری از افرادی که مکالمه شان بسیار سلیس و زیبا است را وقتی ملاقات می کنم و دلیل اصلی موفقیت آن ها را از می پرسم، آن ها به تاثیر فوق العاده فیلم و موسیقی اشاره می کنند. وقتی یک فیلم زیبایی را می بینیم و یا به یک آهنگ ماندگاری گوش می دهیم، تاثیر آن ها مثل دانه هایی در ناخود آگاه ما رشد می کنند و بعد ها آن ها در ذهن ما بار ها و بار ها تکرار می شوند. از اینرو، یادگیری زبان انگلیسی نیز می تواند برایمان بسیار زیبا و جذاب باشد.

چرا آموزش مکالمه زبان با ویدیو های آموزشی انگلیش تودی؟

مکالمه زبان انگلیسی

بسیاری از شما ها به احتمال زیاد خاطرات شیرینی از تماشای سریال های کمدی Friends و یا How I Met Your Mother را دارید. ویدوئو های آموزشی English Today نگاهی به زندگی افراد جوان در لندن می اندازد که تا حدی شبیه به سریال های کمدی که اشاره کردیم دارد.
هر DVD دارای 2 پارت ویدئو داستانی است. و بعد از پایان هر پارت، یک پارت مربوط به گرامر را بایستی تماشا کنید که استاد انگلیسی ای به نام Louise Evans گرامر را با اشاره به بخش داستانی قبلی آموزش می دهد. با استفاده از این پارت گرامری و روش یادگیری زبان از طریق مکالمه آکادمی دید، شما به هیچ عنوان سختی یادگیری گرامر را حس نمی کنید؛ بلکه گرامر را تا 90 درصد در در پارت های داستانی آموزش می بینید.

در هر DVD، دو بخش “برنامه بحث داغ” وجود دارد که حول محور موضوعاتی مختلف چون سینما، موسیقی، آشپزی، آب و هوا، سفر، ورزش و … می چرخد که 2 الی 3 نفر متخصص درباره این موضوعات با جزئیات بحث می کنند. این بخش ها به شما آموزش می دهند که چگونه درباره مسائل حرفه ای و آکادمیک نیز مکالمه کنید.

تعداد جلسات کلاس مکالمه زبان

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

برای تعیین تعداد جلسات، در ابتدا، کارشناسان آموزشی ما با شما مشاوره حرفه ای آموزشی و مهاجرتی رایگان داشته تا کل پِلَن آموزشی شما را برای شما ترسیم کنند. بعد از یک تعیین سطح حرفه ای رایگان توسط اساتید زبده ما، تعداد جلسات آموزش مکالمه از مبتدی تا پیشرفته کاملا مشخص می شود. شایان ذکر است که با شرکت در دوره های ترمیک آموزش مکالمه زبان انگلیسی، حدود 90 جلسه آموزشی طول می کشد که یک فرد از سطح مبتدی به سطح پیشرفته برسد و به راحتی بتواند به انگلیسی سلیس صحبت کند؛ هرچند، با انتخاب آپشن کلاس خصوصی در منزل و محل کار، چون زبان آموز امتیاز تمرکز انحصاری استاد را به خود دارد، تعداد جلسات کم تر می شود.


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد