کلاس ها و دوره های آنلاین آیلتس با سری کتاب های جدید Mindset for IELTS

اگر اقدام به مهاجرت کرده اید و به هر دلیلی قادر به شرکت در دوره های حضوری آیلتس نیستید، دوره های آنلاین آیلتس آکادمی زبان ها و آیلتس دید گزینه خوبی برای متقضایان آیلتس می تواند باشد؛ بخصوص افرادی که خارج از تهران بوده و قصد دارند از سواد حرفه ای و آکادمیک حرفه ای ترین و زبده ترین اساتید آزمون آیلتس (IELTS) تهران بهره ببرند.

روند تشکیل دوره های مجازی آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس

در کنار دوره های آنلاین آیلتس آکادمی دید، دوره های خصوصی آیلتس در منزل و محل کار نیز گزینه مناسبی می تواند برایتان باشد. روال و تعداد جلسات دوره های آنلاین آیلتس تفاوت خاصی با دوره های دیگر آیلتس ندارد. در این دوره ها شما بایستی تعیین سطح شده، و تعداد جلساتی که شما را به کسب نمره مد نظرتان می رساند کاملا در ابتدا مشخص می شود. چنانچه سطح زبان انگلیسی شما پایین (Basic) باشد، بایستی در دوره های Pre-IELTS آکادمی دید شرکت کنید.

 

منابع دوره های آنلاین آیلتس دید

دوره های آنلاین و مجازی آیلتس

سری کتاب های Mindset for IELTS، انتشارات کمبریج، سال 2018، منابع منتخب دوره های مجازی آیلتس دید می باشند. دلیل اصلی انتخاب این کتاب افزایش تدریجی دشواری درس ها می باشد طوری که اگر فردی سطح Upper-Intermediate باشد، می تواند با مطالعه و یا آموزش این کتاب ها تکنیک ها آیلتس را تمرین کرده و آهسته آهسته، در کنار تقویت سطح جنرال انگلیش و یا زبان عمومی خود، تکنیک های تخصصی آیلتس را فرا بگیرد.

کتاب های Complete IELTS که انتخاب بسیاری از موسسات است، از همان کتاب اول تمرین هایی را برای شما دارد که هیچ فرقی با خود سوالات اصلی آیلتس نداشته و ممکن است متقضاضیان آیلتس را مایوس کند.
در کنار آموزش کتب Mindset for IELTS، کتاب های Collocations in Use، Vocabulary in Use: Intermediate and Advanced با شما کار می شود. ورکشاپ های تخصصی هر Skill آیلتس (Speaking, Reading, Listening, Writing) بعد از اتمام هر 4 درس با شما کار شده تا تمام و کمال با فُرمت سوالات مختلف آیلتس و نحوه پاسخ دهی به آن ها آشنا شوید.

 

منابع دوره های آنلاین Pre-IELTS

کلاس آنلاین آیلتس در تهران

دوره های پری آیلتس نیز برای افرادی است که سطح زبان آن ها نیازمند تقویت است. بدین منظور، آکادمی دید، از کتب بسیار محبوب American English File بهره می برد. این سری کتاب ها بسیار مکالمه محور است. هرچند، تمامی چهار مهارت زبان انگلیسی کاملا پوشش داده می شوند. و هر بخش دارای ویدئو های بسیار جذاب آموزشی هستند که شما را برای یادگیری ترغیب می کنند.


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد