کارگاه ریدینگ آیلتس (IELTS Reading Workshop)

کارگاه ریدینگ آیلتس مناسب متقاضیانی می باشد که از سطح قابل قبولی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. کارگاه ریدینگ آیلتس آکادمی زبان دید کارگاهی کاملا پویا و کاربردی است. تمامی نکات و  استراتژی‌های ریدینگ آیلتس در این ورکشاپ به صورت جامع آموزش داده می‌شود. چنانچه می‌خواهید در مدت کوتاهی به طور کامل با بخش ریدینگ آیلتس و نحوه پاسخ دادن به سوالات آشنا شوید. یا چنانچه قصد مرور و رفع اشکال در بخش ریدینگ آیلتس را دارید، ورکشاپ ریدینگ آیلتس پاسخگوی نیاز شماست. با دانستن نکاتی که در گارگاه خواندن آیلتس آموخته می شود، و تمرین و تحلیل کافی شما قادر خواهید در بخش ریدینگ آیلتس نمره ۷ بگیرید.

کارگاه ریدینگ آیلتس

 

ویژگی های کارگاه ریدینگ آیلتس

در بخش ریدینگ آیلتس جنرال و آکادمیک شما ۶۰ دقیقه وقت دارید که چند متن را خوانده و به ۴۰ سوال پاسخ دهید. لذا در بخش ریدینگ آیلتس مدیریت زمان از اهمیت زیادی برخوردار است. لذا شما نیاز به نکات و ترفند های های کاربردی نیاز دارید که از اتلاف وقت در بخش ریدینگ آیلتس ممانعت کنید. در ورکشاپ Reading آیلتس شما با همه این ترفند ها و نکات آشنا می شوید. در ادامه با برخی از نکات و ترفندهای ریدینگ آیلتس که در کارگاه ریدینگ آیلتس آکادمی زبان دید آموخته می‌شوند آشنا می‌شوید:

بایدها و نباید ها و باورهای اشتباه در رابطه با بخش ریدینگ آیلتس

بعنوان مثال شما در کارگاه ریدینگ آیلتس یاد می‌گیرید که خواندن کل متن قبل از پاسخ دادن به سوالات کارگاه اشتباهی است. چون همیشه از همه بخش های متن سوال طرح نمی‌شود. شما همچنین یاد می‌گیرید وقت و دقت بیشتری را صرف خواندن و تحلیل سوالات بکنید. در این صوزت احتمال اینکه جواب صحیح را پیدا کنید افزایش می‌یابد.

انواع مختلف سوالات بخش ریدینگ آیلتس

در بخش ریدینگ آیلتس ١۴ نوع سوال مختلف وجود دارد. شما برای پاسخ دادن به هر نوع از این سوالات به تکنیک ها و ترفند های به خصوصی نیاز دارید. در کارگاه ریدینگ آیلتس این ۱۴ نوع سوال و نحوه پاسخ دادن به تک تک آنها آموزش داده می‌شود.

آشنایی با انواع متن و ساختار آنها در ریدینگ جنرال و آکادمیک

آشنایی با انواع متن و ساختار آنها به شما کمک می‌کند که تشخيص دهید در کدام بخش از متن باید دنبال کدام اطلاعات باشید. در کارگاه ریدینگ آیلتس با ارائه نمونه های مختلف متقاضیان با انواع متون و ساختار آنها آشنا می‌شوند.

کارگاه ریدینگ آیلتس

کارگاه‌ ریدینگ آیلتس آکادمی زبان دید به دو صورت فشرده و فوق فشرده برگزار می‌شوند. کارگاه فشرده ریدینگ ایلتس در ٨ جلسه دو ساعته و کارگاه فوق فشرده آیلتس در ۴ جلسه دو ساعته برگزار می‌شود.

جهت آشنایی با زمان و نحوه برگزاری و ثبت نام در کارگاه های آیلتس آکادمی زبان دید  تماس حاصل فرمائید.


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد