دوره های آیلتس آکادمی زبان دید مخصوص کسانی است که قصد شرکت در آزمون آیلتس (International English Language Testing System) ، یکی از معتبرترین آزمون های بین الملی زبان انگلیسی که در سطح جهان برگزار می شود را دارند. این آزمون برای ارزيابی همه مهارت های (صحبت کردن، شنیدن، درک مطلب (خواندن)، نوشتن) افرادی که قصد مهاجرت کاری، تحصیلی، و يا سرمایه گذاری دارند طراحی شده است. آیلتس جنرال طوری طراحی شده است که متقاضیان را برای تحصیلات متوسطه و دوره های آموزشی کاری در کشور های انگلیسی زبان آماده کند. این در حالی است که افرادی که به دنبال تحصیلات دانشگاهی و اشتغال هستند باید آزمون آیلتس آکادمیک رو پشت سر بگذرانند.

دوره های آمادگی آیلتس آکادمی دید

دوره های آیلتس (IELTS) آکادمی دید متقاضیان را با بخش های مخلتف آزمون آیلتس به صورت دقیق و جامع آشنا می‌کند و شامل دو بخش Pre-IELTS و IELTS در کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی است. از آنجایی که نیاز هر متقاضی آیلتس با دیگری فرق می کند، کارشناسان ما قبل از ثبت نام به شما مشاوره رایگان می دهند تا دوره متناسب با نیاز شما را برایتان انتخاب کنند. بعنوان مثال اگر شما بورسیه تحصیلی گرفته اید و مثلا باید در مورد مقرر ۵ ماه مدرک آیلتس خود را در دست داشته باشید، کلاس های خصوصی آیلتس برای شما توصیه می شود. ولی اگر وقت کافی دارید و یا داوطلب شرکت در آزمون دکترای داخل کشور هستید، دوره های آیلتس گروهی برای شما مناسب تر است.

 

دوره های پیش آیلتس (Pre-IELTS)

بخش اول دوره های آیلتس، دوره های Pre-IELTS هستند. اگر متقاضی آزمون آیلتس هستید ولی سطح زبان انگلیسی شما مناسب آزمون نیست، باید در یکی از دوره های Pre-IELTS شرکت کنید. این دوره ها نه تنها مهارت های زبانی شما را تقویت می‌کنند بلکه به صورت پیوسته شما را با آزمون آیلتس و جزئیات آن آشنا می کنند. در بخش Pre-IELTS سری کتاب های American English File 1,2,3 کار می شود. در کنار این کتاب ها، منابع مکمل Grammar in Use و Vocabulary in Use و کتاب داستان های سطح بندی مناسب با سطح شما استفاده می گردند.
بعد از یادگیری و تسلط بر کتاب های American English 1,2 3 و Vocabulary in Use Elementary, Pre-Intermediate و Grammar in Use Elementary, Pre-Intermediate و کسب نمره 70 در امتحان پایانی هر دوره، شما می توانید در دوره های آمادگی آیلتس شرکت کنید.

کلاس ها و دوره های تضمینی آیلتس دید

ترم ها و تعداد جلسات دوره های Pre-IELTS

دوره های Pre-IELTS شامل 6 ترم است. هر ترم شامل 16 جلسه 90 دقیقه ای است. در هر ترم 6 درس از سری کتاب های American English File در کلاس کار خواهد شد. در هر ترم انگلیسی عمومی (General English) شما تقویت شده و روی 4 مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و درک مطلب شما کار خواهد شد. زبان آموزان علاوه بر کلاس های Pre-IELTS می توانند در کلاس های جانبی آکادمی دید که شما بحث آزاد و فیلم می باشد شرکت کنند. بعد از پایان این بخش شما آماده شرکت در بخش دوم دوره های آیلتس هستید.

 

دوره های IELTS

در بخش دوم دوره های آیلتس منحصراً روی مطالب آیلتس کار می شود. همان طور که می دانید طراحان سوال آزمون‌ آیلتس طی چند سال اخیر روی مسائل بین‌المللی سیاسی، روانشناختی، علمی و اجتماعی تمرکز کرده اند. لذا ما در این بخش سری کتاب های Mindset for IELTS را با متقاضیان کار میکنیم. این کتاب‌ها همه مسائل سیاسی و اجتماعی جدید را دربرمی‌گیرند. همچنین تمامی تکنیک ها و نکات لازم برای گرفتن نمره مورد نیاز شما در آزمون آیلتس به شما یاد داده خواهد شد. دوره های آیلتس آکادمی دید در مجموع 6 ترم هستند. هر کتاب Mindset for IELTS شامل 8 درس است. در هر ترم 4 درس آموزش داده خواهد شد. در پایان هر ترم از شما آزمون گرفته می شود. و هر ترم آیلتس 16 جلسه دو ساعته است.

 

دوره های آیلتس ۱ و ٢

آکادمی زبان دید در پایان دوره های آیلتس ۱ و ۲ نمره ۵.۵ را برای زبان آموزان تضمین می کند. در این دو دوره کتاب های Mindset for IELTS 1 به همراه کتاب های Vocabulary in Use Intermediate, Upper-Intermediate و کتاب Grammar in Use Upper-Intermediate به زبان آموزان آموزش داده خواهد شد. در دوره های آیلتس ۱ و ۲ رو چهار مهارت انگلیسی تمرکز شده و نکات کلیدی مربوط به چهار مهارت آیلتس آموخته می شود. در این دو دوره روی بخش ۱ و ٢ اسپیکینگ آیلتس کار می شود و زبان آموزان با ۵ نوع سوال مختلف بخش ریدینگ و رایتینگ آیلتس آشنا می شوند. علاوه بر آن، مسائلی همچون Globalization و Consumerism مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. و در پایان، ۷ جلسه به بررسی نمونه سوالات اخير آزمون آیلتس اختصاص داده می شود.

 

دوره های آیلتس ۳ و ۴

در این 2 دوره 64 ساعته کتاب Mindset for IELTS 2 به همراه کتاب Vocabulary for Collocation in Use Intermediate و کتاب Grammar for IELTS آموزش داده خواهد شد. در پایان این دو دوره آکادمی زبان دید نمره ۶ یا ۶.۵ را برای داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس تضمین می کند. زبان آموزان در این دو دوره با موضوعات‌ آیلتس از قبیل Man-Made Environmental Disasters و Education Systems آشنا می شوند. در دوره های آیلتس ۳ و ۴ به طور تخصصی تر رو مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی کار می شود.

 

دوره های آمادگی آیلتس ۵ و ۶

اگر متقاضی دریافت نمره ۷ یا ٧.۵ در آزمون آیلتس هستید، آکادمی زبان دید این دو دوره را به شما پیشنهاد می‌کند. در این دو دوره 32 جلسه ای کتاب های Minset for IELTS 3 و Collocation in Use Advanced و Grammar for IELTS پوشش داده خواهد شد. در این دو دوره زبان آموزان با موضوعاتی چون Urban and Rural Life و Technology آشنا می شوند. و نحوه نوشتن مقاله کاملا آکادمیک و رسمی به همراه گفتمان آکادمیک به آنها آموخته می شود. و در پایان جهت تخمین نمره تقریبی متقاضیان با استفاده از نمونه سوالات سری کتاب های Cambridge IELTS از آنها آزمون ماک آیلتس گرفته می‌شود.

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی در تهران

هزینه دوره های پری آیلتس (Pre-IELTS) و آیلتس (IELTS)

پری آیلتس  دوره های عادی: هر ترم 1 ماه و نیم 3 جلسه در هفته |  مجموع 16 جلسه 90 دقیقه شهریه: 400 هزار تومان | 9 ماه دوره پری آیلتس | مجموع ساعات: 24 |

آیلتس دوره های عادی: هر ترم 1 ماه و نیم 3 جلسه در هفته | مجموع  16 جلسه  120 دقیقه شهریه 500 هزار تومان | 9 ماه دوره  آیلتسمجموع ساعات: 32 |

با طی 12 ترم در 16 ماه آموزشی، می توانید نمره 6.5 تا 7.5 را کسب کنید

پری آیلتس فوق فشرده: هر ترم 3 هفته| تدریس  کل کتاب در 32 جلسه | مجموع ساعات: 48 | روزهای برگزاری:  از شنبه تا چهارشنبه هر روز 3 ساعت | شهریه: 800 هزار تومان | 4.5 ماه نیم برای دوره پری آیلتس

آیلتس فوق فشرده: هر ترم 1 ماه و نیم | تدریس  کل کتاب در 32 جلسه | مجموع ساعات: 64 | روزهای برگزاری:  از شنبه تا چهارشنبه هر روز 2 ساعت | شهریه: 1 میلیون تومان |

با طی 6 ترم در 9 ماه برای دوره آیلتس می توانید نمره 6.5 تا 7.5 را کسب کنید


تماس با ما

آکادمی زبان دید با استفاده از جدیدترین و کامل ترین منابع آیلتس، اولین موسسه برتر در تهران و ایران است که منجسم ترین برنامه را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. اساتید حرفه ای ما که از بهترین دانشگاه های کشور فارغ‌التحصیل شده اند به شما کمک خواهند کرد که نمره لازم در آزمون IELTS را در کمترین زمان ممکن کسب کنید.