تدریس زبان انگلیسی

آکادمی زبان دید دوره های متفاوت تدریس زبان انگلیسی برای افراد با سلیقه ها و اهداف مختلف برگزار می‌کند. امروزه افراد زیادی خواهان مهاجرت تحصیلی یا شغلی بوده، و نیازمند اخذ مدرک آیلتس هستند. یا اینکه قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند و تمایل دارند زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند. ممکن است شما نیز جزو این دسته افراد باشید. و دغدغه کسب مدرک آیلتس، تافل، CELPIP, PTE و یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را داشته باشید. آکادمی زبان دید با ارائه دوره‌های تدریس زبان انگلیسی حرفه‌ای شما را در رسیدن به هدف خود یاری می‌کند.

آکادمی زبان دید متشکل از اساتید باتجربه زبان انگلیسی و آیلتس می‌باشد. همه این اساتید دارای مدرک آیلتس و یا فارغ‌التحصیل رشته‌های زبان انگلیسی از دانشگاه تهران بوده که دوره‌های بین‌المللی TTC را گذرانده‌اند. این آکادمی با بهره‌وری از متدهای آموزشی جدید و حرفه‌ای زبان انگلیسی شما را با سرعت بالا ارتقا می‌دهد.

تدریس زبان انگلیسی در تهران

انواع دوره‌های تدریس زبان انگلیسی

دوره‌های ترمیک زبان انگلیسی

این دوره‌های تدریس زبان انگلیسی مناسب کسانی است که وقت کافی برای یادگیری زبان انگلیسی دارند. دوره‌های ترمیک به صورت ۲ یا ۳ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای در هفته برگزار می‌شوند. اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی در شرایط آرام و به دور از استرس را دارید، ما این دوره‌ها را به شما توصیه می‌کنیم.

دوره‌های فشرده زبان انگلیسی

این دوره‌ها ۶ ساعت در هفته بوده، و با درنظر گرفتن تایم خالی زبان آموز به صورت دو جلسه ۳ ساعته و یا سه جلسه ۲ ساعته برگزار می‌شوند.

دوره‌های فوق فشرده زبان انگلیسی

دوره‌های تدریس زبان انگلیسی به صورت فوق فشرده مختص کسانی است که بنا به نیاز شخصی می‌توانند روزی ۳ یا ۴ ساعت وقت صرف مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی بکنند. اگر متقاضی شرکت در آزمون های بین‌المللی زبان انگلیسی چون آیلتس، تافل، CELPIP, PTE و MSRT (آزمون زبان دکتری داخل ایران) هستید، و فرصت کمی دارید، ما این دوره‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم. دوره‌های فوق فشرده تدریس زبان انگلیسی به صورت ۳ جلسه ۳ ساعته در هفته برگزار می‌شوند.

دوره‌های تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی و به همراه ضمانتنامه کتبی

چنانچه تمایل دارید اساتید ما با تمرکز و تضمین بیشتری تمام وقت کلاس را صرف ارتقا زبان انگلیسی شما کنند، دوره‌های خصوصی تدریس زبان انگلیسی آکادمی دید متناسب با سلیقه شما می‌باشد. برگزاری این دوره‌ها به همراه ضمانتنامه کتبی بوده و درصورت عدم کسب نتیجه مطلوب، هزینه به زبان‌آموز بازگشت داده می‌شود. لازم به ذکر است در صورت عدم رضایت از عملکرد استاد خصوصی، زبان آموز می‌تواند استاد خود را عوض کند. این دوره‌ها به صورت ترمیک، فشرده، و فوق فشرده برگزار می‌شوند.

 

تدریس زبان انگلیسی در منزل و محل کار

چنانچه زبان آموزی بنا به دلایل شخصی شرایط رفت و آمد به موسسه را نداشته باشد، آکادمی زبان دید اساتید خانم و آقا خود را به منزل آنها اعزام خواهد کرد. این دوره‌های زبان انگلیسی خصوصی بوده و به صورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده برگزار می‌شوند.

تیم کارشناسی آکادمی زبان دید

آکادمی زبان دید با بکارگیری کادر حرفه‌ای جهت نظارت و پشتیبانی و مشاوره سعی دارد پیشرفت و رضایت همه زبان آموزان خود را تضمین کند. لذا تعیین سطح و مشاوره توسط کارشناسان ما به صورت رایگان صورت می‌گیرد. همچین کارشناسان ما به صورت هفتگی کیفیت کلاس های عمومی و خصوصی را نظارت می‌کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع آموزشی به این لینک مراجعه کنید.


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد