• پشتیبان ها و کارشناسان دید دارای تعهد، پشتکار و علاقه بالای آموزشگاه دید در همه حال پیگیر دوره های تدریس خصوصی زبان نروژی هستند و سعی دارند اطمینان حاصل کنند که زبان آموزان از دوره ها رضایت کافی دارید و پیشرفت همیشه صعودی است.
  • زبان آموزان می توانند شهریه دروه های زبان نروژی بصورت اقساطی پرداخت نمایند.
  • امکان برگزاری تدریس خصوصی زبان نروژی در روزهای آخر هفته برای افرادی که زمان کافی برای کلاس در طول هفته را ندارند.
  • در صورت نداشتن رضایت کافی از دوره ها، می توانید درخواست تعویض استاد دهید.
  • اساتید نروژی آکادمی دید همگی دارای سابقه تدریس 8 ساله داشته و سال ها تجربه زندگی در کشور نروژ را داشته اند. از اینرو، لهجه نروژی اساتید کاملا طبیعی است. تدریس خصوصی زبان نروژی

10 توصیه برای یادگیری سریع زبان نروژی

1. به یک گروه ملحق شوید:
یادگیری زبان یک فعالیت اجتماعی است. بنابراین بدون داشتن زمینه و شرایط مناسب نمیتوانید زبان یاد بگیرید. پس چرا به یک گروه علاقه مند به این زبان در اطراف محل زندگی تان محلق نشوید؟

2. تلفظ خود را تمرین کنید:
در این مرحله دوستان شما میتوانند استراحت کنند و شما میتوانید به کمک گوشی یا کامپیوترتان تلفظ کلمات، اعداد را تمرین کرده و اصلاح کنید.

3. اعداد و ضمایر را سریع حفظ کنید.

وقت خود را با یادگیری واژگان فوق پیشرفته که قرار نیست به همین زودی استفاده کنید هدر ندهید.ی

4. کلمات خود را تقویت کنید‌.

بر کلمات مرتبط با زندگی روزمره و موقعیت کاری تان تمرکز داشته باشید. هر چه کلمات با شما و زندگی تان مرتبط باشند راحت آن ها را به خاطر میسپارید و از آن ها استفاده می کنید.

تدریس خصوصی زبان نروژی

5. از روش های آسان و سرگرم کننده حفظ کردن و یادگیری کلمات استفاده کنید و با این روش ها زبان را سریع تر و با دردسر کمتر یاد بگیرید.

6. از دوستان و آشنایان یا اشخاصی که با این زبان آشنایی دارند بخواهید که با شما به زبان نروژی صحبت کنند.

تدریس خصوصی زبان نروژی

کلاس زبان نروژی

7. زمانی که برنامه های رادیویی و تلوزیونی نروژ را دنبال میکنید حواستان به کلماتی که استفاده میکنند باشد. از کدام نوع صرف فعل استفاده شده است؟ این صرف فعل چه تاثیری بر معنا دارد؟ انعکاس این اطلاعات در روند یادگیری تان باعث میشود تا زبان را راحت تر هضم کنید.

تدریس خصوصی زبان نروژی

8. هنگام انجام کارهای دیگرتان به رادیوی نروژی گوش دهید. NRK’s free stations را چک کنید.

9. روزنامه های lettnorsk را بخوانید. و Utrop Klar,Tale را دنبال کنید. این روزنامه ها همچنین دارای فایل های صوتی ای در lettnorsk هستند.

10. فیلم های نروژی را با زیرنویس انگلیسی ببینید:

با اینکار نه تنها گویش های مختلف نروژی را با سرعت بالا یاد گرفته و با آن ها آشنا می شوید بلکه چیزهایی هم درباره فرهنگ، تاریخ و تمایلات نروژی ها یاد می گیرید. لیست فیلم ها را در زیر ببینید:

تدریس خصوصی زبان نروژی

Kon Tiki
• Max Manus
• Uno
• Kongens Nei
• Hodejegerne
• Nokas
Trolljegerne

تدریس خصوصی زبان نروژی