تدریس خصوصی زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان دید با اساتید زبده و فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر تهران برنامه های ویژه ای برای زبان آموزان دارد. اگر قصد مهاجرت (کاری، سرمایه گزاری، تحصیلی) و یا تقویت رزومه خود را دارید، پس باید زمان را در اولویت بگذارید. استفاده از کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و اعزام مدرس به محل مورد نظر شما باعث می شود تا روند پیشرفت شما همراه با آرامش و آسودگی بوده و می توانید به آن سرعت ببخشید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل؟

کلاس های عمومی از آن حیث که متاسفانه تمرکز تدریس نمی تواند تنها بر روی یک فرد باشد ممکن است برای شما مشکل ساز شود. آموزش خصوصی زبان یعنی استفاده از حداق 200 جمله انگلیسی در هر جلسه و این یعنی تقویت سریع و اصولی مکالمه. در صورتی که در کلاس های گروهی این امکان برای شما فراهم نیست. تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

اگر هدف نهایی شما در آینده نردیک شرکت در آزمون آیلتس یا تافل است آموزشگاه دید بعد از تدریس کتاب American English file یک و دو، سریعا به سراغ کتاب های Mindset for IELTS می رود. هدف از تدریس کتاب ها مذکور تقویت زبان انگلیسی درعین آموزش تکنیک های آیلتس می باشد. پس انتخاب کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل برای شما گزینه ی بهتری است.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

نحوه مدیریت کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط آموزشگاه 

آموزشگاه دید با مدیریتی دلسوزانه، هر هفته  تمامی این کلاس ها و نحوه تدریس مدرسان را پیگیری می کند. کارنامه موفقیت شما در آزمون آیلتس و تافل کارنامه ی موفقیت ما نیز می باشد؛ به همین جهت، ما تا امتحان نهاییی همراه شما هستیم و اطمینان حاصل می کنیم که به هدفتان رسیده اید.

منابع آموزشی کلاس های خصوصی زبان انگلیسی در آموزشگاه دید تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

آکادمی آیلتس دید همواره در حال ارائه متد جدید و منابع به روز زبان انگلیسی است. انتخاب اول ما تدریس سری کتاب های American English File می باشد. کتاب های Vocabulary in Use و Grammar in Use نیز مکمل آن است. تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

خبر خوب اینکه  کلاس های بحث آزاد به زبان انگلیسی(Free Discussion)  و کارگاه های فیلم در این آموزشگاه جهت تقویت مکالمه برگزار می گردد. برای اطلاع از نحوه برگزاری و شرکت در این کلاس ها بر روی این لینک کلیک کنید.

تدریس خصوصی زبان در منزل

منابع آزمون آیلتس و تافل

اگر داوطلب آزمون آیلتس هستید، برای اطلاع ازبهترین منابع آزمون آیلتس، این صفحه را مطالعه نمائید. بزودی منابع آزمون PTE و تافل نیزپس از بروزرسانی در حال به روز رسانی است و به زودی بارگذاری می شود.

آکادمی زبان دید با بکار گیری مجرب ترین اساتید فارغ التحصیل از دانشگاه های تهران، علامه و شهمید بهشتی به کار بالاترین کیفیت تدریس را برای شما تضمین می کند. نحوه ثبت نام و شرکت در کلاسهای آنلاین آموزشگاه زبان دید را اینجا مطالعه فرمائید.


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد