آموزش زبان آلمانی آکادمی دید

چنانچه هدف یادگیری زبان آلمانی را در سر دارید، به متد فوق حرفه ای آموزش زبان آلمانی دید می توانید اتکا کنید. در ابتدا نگاهی مختصر به مزایای یادگیری زبان آلمانی می اندازیم.

کلاس زبان آلمانی

مزایای یادگیری زبان آلمانی

1. زبان آلمانی بیشترین متکلم را در اروپا به خود اختصاص داده است.
بر طبق Ethnolanguage، زبان آلمانی توسط 76.9 میلیون نفر صحبت می شود. بر طبق این آمار، زبان آلمانی بیشترین تعداد متکلم را در میان زبان های دیگر اروپا دارد.
زبان آلمانی زبان رسمی اتریش،آلمان، بلژیک می باشد. آلمانی در کشور های لوگزامبورگ، سوئیس و لیختنشتاین و چند کشور دیگر صحبت می شود. همه این ها دلایل بزرگی بر یادگیری زبان آلمانی است. لازم یه ذکر است که زبان آلمانی قرن ها به عنوان زبان مشترک کشور های مختلف مورد استفاده بوده.

۲. زبان آلمانی میراث فرهنگی بزرگی داشته و سهم زیادی در گسترش علم دارد
کشور آلمان در دنیا به عنوان کشور شعرا و متفکران بزرگ معروف است. زبان آلمانی سهم زیادی در ادبیات و هنر دارند.

۳. فرصت های شغلی فوق العاده

یادگیری زبان آلمانی

زبان آلمانی دومین زبان پرکاربرد در دنیای علم است. آلمان رتبه سوم را در تحقیقات به خود اختصاص داده و جایگاه های فوق العاده ای را برای دانشجویان بین المللی به ارمغان دارد.
شرکت های غولی چون Audi، Siemens، Volkswagen، و غیره در این کشور هستند. شهر برلین، معروف به Silicon Valley اروپا است که درهای شغلی فوق العاده ای را برای فارغ التحصیلان می گشاید.

۴. فرصت های تحصیلی فوق العاده در دانشگاه های آلمان
آلمان بورسیه های فوق العاده زیادی را از طریق The German Academic Exchange Service برای دانشجویان بین المللی آفِر می دهد. در سال ۲۰۱۴، بودجه اختصاص داده شده به این سازمان ۴۴۱ میلیون یورو بود که توانست ۴۸۲۵۴ بورسیه را به دانشجویان خارجی اعطا کند.

آموزش زبان آلمانی در آکادمی زبان آلمانی دید

کلاس ها و دوره های زبان آلمانی در تهران

آکادمی دید از اساتید زبده آموزش زبان آلمانی بهره می برد. اساتید زبان آلمانی دید دارای مدرک ارشد و دکتری بوده که حداقل ۸ سال سابقه درخشان در زمینه آموزش دارند.
دوره های زبان آلمانی دید بر اساس متد بین المللی آموزش زبان آلمانی بوده که زبان آموزان را برای آزمون های سفارت آلمان (آزمون گوته و testdaf) آماده می کنند.
به منظور تقویت مکالمه زبان آلمانی، در کنار منابع اصلی که سری کتاب های Menschen هستند، ویدئو های آموزشی نیز در سیلابس آموزشی جای داده شده اند.
آموزش زبان آلمانی تیس منطبق با سطح بندی CEFR است. بر این اساس، سطح A1 تا C2 پوشش داده می شوند.
قبل از ثبت نام، متقاضیان عزیز توسط اساتید حرفه ای زبان آلمانی تعیین سطح می شوند.


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد