همه چیز درباره آیلتس

استاد آیلتس

به هنگام انتخاب استاد آیلتس باید به این نکته توجه داشته باشید که بخشی از آزمون آیلتس مربوط به دانش زبان انگلیسی و بخشی از آن مربوط به تکنیک ها و استراتژی های آیلتس است، لذا مدرسی که به طور تخصصی روی آزمون آیلتس کار نکرده است و با ساختار آزمون آیلتس و معیارهایی که مدنظر امتحان گیرنده های آزمون آیلتس آشنا نیست، گزینه ی مناسبی برای رساندن شما به نمره مد نظرتان نیست.

ادامه مطلب

منابع آیلتس جهت آمادگی در آزمون مخصوص شرکت کنندگان بین المللی

گاهی اوقات آمادگی برای آزمون IELTS مشکل میشود، اما این اتفاق نباید بیفتد. تا زمانی که صبر و اشتیاق برای یادگیری دارید و مصمم هستید، کارتان را عالی انجام خواهید داد. یک چیز ضروری دیگر برای موفقیتتان: کتاب آمادگی آزمون و انتخاب بهترین منابع آیلتس است. کتاب های این چنینی به شما در فهم محتوای آزمون و چگونگی کسب نمره ی بالا کمک میکنند.

ادامه مطلب

آزمون آیلتس و محاسن آن

در آزمون آیلتس با تمام شرکت کنندگان با ملیت، پیش زمینه های فرهنگی، جنسیت و یا اهداف مختلف بطور یکسان رفتار میشود. شرکت کنندگان میتوانند از این جهت اطمینان داشته باشند که آزمون آیلتس: ارزیابی معتبر و دقیقی را از چهار مهارت های انگلیسی شما (شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب) ارائه میدهد.

ادامه مطلب

سازمان آیلتس سوالات را چگونه طراحی می کند ؟

سازمان آیلتس سوالات آیلتس را به گونه ای طراحی می کند که ارزیابی مهارت های زبانی افراد منصفانه، دقیق و قابل اطمینان باشد. طراحی سوالات آزمون با دقت بسیار بالا انجام شده و روند اجرای آن کاملا معتبر و عادلانه است. روند طراحی سوالات آیلتس کاملا نشان دهنده ی این است که هر نسخه ی این آزمون سطح دشواری متفاوتی با دیگر نسخه ی آن دارد و تک تک آزمون های آیلتس نتایج معتبر و با ثباتی را ارائه می دهند.

ادامه مطلب

آمادگی آزمون آیلتس

به منظور آمادگی آزمون آیلتس باید به خود بقبولانید که راه سختی را در پیش دارید و بایستی با یک برنامه منسجم راجلو بروید. در این مطلب درباره آمادگی آزمون آیلتس بتفصیل صحبت می کنیم.

ادامه مطلب

آیلتس برای مهاجرت

آیلتس (سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی) مدرک معروفی در سطح بین المللی است تا به این واسطه افراد مهارت های خود را در زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم خود ثابت کنند. آزمون آیلتس توسط بریتیش کانسل (British Council)، سیستم ارزیابی زبان کمبریج و IDP تحصیلات استرالیا به صورت شریکی مدیریت می شود.

ادامه مطلب

 چگونگی نمره دهی در آزمون آیلتس

مدت زمان قسمت رایتینگ آیلتس شصت دقیقه است که دراین بازه ی زمانی داوطلب باید دونمونه ی رایتینگ به نام های تسک 1 و تسک 2 را تکمیل کند. یک سوم نمره ی کلی رایتینگ داوطلب مربوط به تسک1 رایتینگ است و دوسوم آن به تسک 2 رایتینگ مربوط می شود. طبق این بارم بندی، از داوطلبین انتظار می رود که بیست دقیقه از زمان خود را صرف تسک 1 بکنند و چهل دقیقه ی بعدی را به تسک 2 تخصیص بدهند. چگونگی نمره دهی در آزمون آیلتس

ادامه مطلب

با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد