نکات و تکنیک های بخش اسپیکینگ آیلتس

سوالات اسپیکینگ آیلتس (Part 1-2) – موضوع خواب

یکی دیگر از موضوعاتی که بین سوالات اسپیکینگ آیلتس (Part 1-2) مشاهده می‌شود موضوع خواب است. این موضوع در سال‌های اخیر به طور مکرر مورد توجه طراحان سوال آیلتس قرار گرفته است. در این مقاله برای سوالات موضوع خواب نمونه جواب پیشنهادی ارائه داده شده است. نکته حائز اهمیت در IELTS Speaking Part 1 این است که جوابهای شما نباید حفظی باشند. برای انجام این کار باید از عبارات و اصطلاحات موجود در نمونه جوابها استفاده کنید و جوابهای متناسب با زندگی شخصی خویش را طراحی کنید.

ادامه مطلب

سوالات اسپیکینگ آیلتس Part 1-5 – موضوع اپلیکیشن موبایل

یکی دیگر از موضوعاتی که بین سوالات اسپیکینگ آیلتس Part 1-5 مشاهده می‌شود موضوع اپلیکیشن های موبایل است. در طی دهه اخیر پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه تکنولوژی وجوده داشته است. لذا در بین سوالات آیلتس موضوعات مرتبط با تکنولوژی به کرات تکرار شده است. در این مقاله برای سوالات اسپیکینگ آیلتس Part 1-5 نمونه جواب پیشنهادی ارائه شده است.

ادامه مطلب

سوالات اسپیکینگ آیلتس (Part 1) در سال 2019

یکی از موضوعاتی که بین سوالات اسپیکینگ آیلتس (Part 1) در سال 2019 و چند سال اخیر مورد توجه طراحان سوال آیلتس بوده، موضوع مدیریت زمان است. اغلب سوالاتی که در پارت ۱ اسپیکینگ آیلتس پرسیده می شوند مربوط به زندگی شخصی شما می باشند، لذا حفظ کردن نمونه جواب توصیه نمی شود و برای کسب نمره بالا شما باید با توجه به نمونه جواب، جواب مربوط به زندگی شخصی خود را آماده کنید. در این مقاله سوالات Speaking IELTS 2019 مربوط به مدیریت زمان پاسخ داده شده است.

ادامه مطلب

5 روش برای افزایش نمره speaking آیلتس در حد نمره ی 7 و بالاتر

بخش speaking آزمون آیلتس برای بسیاری ترسناک و دلهره آور است. همچنین صحبت کردن به انگلیسی خارج از آزمون نیز برای برخی افراد بسیار مشکل است. بنابراین، در اینجا 5 توصیه درباره تقویت اسپیکینگ آیلتس به شما ارائه می دهم که در روز آزمون اعتماد به نفس بیشتری داشته و آرام باشید و البته نمره 7 و بالای 7 را در بخش speaking آیلتس کسب کنید.

ادامه مطلب

سوالات اسپیکینگ آیلتس Part 1-4 – موضوع ورزش

یکی دیگر از موضوعاتی که بین سوالات اسپیکینگ آیلتس Part 1-4 در سال 2019 مشاهده می‌شود موضوع ورزش است. موضوع ورزش همواره مورد توجه طراحان سوال آیلتس بوده است. همانطور که میدانید همانطور که می‌دانید آیلتس اسپیکینگ پارت 1 به مدت ۴ یا ۵ دقیقه طول می‌کشد. در ابتدای این بخش ممتحن آیلتس خود رو معرفی نموده و جزئیات را به شما توضیح می‌دهد.

ادامه مطلب

سوالات اسپیکینگ آیلتس Part 1-3 – موضوع عطر

یکی دیگر از موضوعاتی که بین سوالات اسپیکینگ آیلتس Part 1-3 مشاهده می‌شود موضوع عطر می باشد. این موضوع در سال 2019 به صورت مکرر مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. در این مقاله برای سوالات اسپیکینگ آیلتس در رابطه با موضوع عطر نمونه جواب پیشنهادی ارائه شده است. همانطور که می‌دانید پارت ١ اسپیکینگ آیلتس به مدت ۴ الی ۵ دقیقه طول می‌کشد.

ادامه مطلب

چگونگی محاسبه نمره در اسپیکینگ آیلتس

چطور در اسپیکینگ آیلتس نمره ۸ بگیریم؟ در این مقاله چنیدن نکته را برای کسب نمره ۸ اسپیکینگ آیلتس برای شما آماده کرده ایم. ممتحن دنبال چه چیزی است؟ چگونگی محاسبه نمره در اسپیکینگ آیلتس برای محاسبه نمره آیلتس شما، ممتحن جدولی از معیار های نمره دهی را در دست دارد. این توضیحات دقیقا نمایاینگر این هستند که متقاضی آیلتس چگونه بایستی در هر نمره (band-score) چه چیزی از خود نشان دهد.

ادامه مطلب

نکات اسپیکینگ آیلتس

در این مقاله توضیح می‌دهیم برای کسب نمرۀ 7 آیلتس و حتی نمرۀ بالاتر به چه چیزی نیاز دارید. در واقع این نکات اسپیکینگ به‌منظور کمک به داوطلبان آیلتس برای درک بهتر آزمون اسپیکینگ آیلتس طراحی شده است.

ادامه مطلب

با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد