مقالات آموزش زبان فرانسوی

بهترین راه های تقویت مهارت گفتاری زبان فرانسه

در این مقاله بهترین راه های تقویت مهارت گفتاری را برای یادگیری سریع زبان فرانسه برای شما آورده ایم که به قلم و تجربه اساتید آکادمی دید برای شما عزیزان تهیه گردیده است. با ما همراه باشید با 7 مورد از بهترین و تاثیرگذارترین راه های تقویت مهارت گفتاری زبان فرانسه.

ادامه مطلب

نکات یادگیری زبان فرانسه

از تطابق زیاد فرانسه با انگلیسی بپرهیزید. برای مثال زمانی که کلمه ی “le chien” را یاد میگیرید، سگی را در ذهن خود تصور کنید و این کلمه ی فرانسوی را به این تصویرسازی ربط دهید.هنگام یادگیری زبانی جدید بخصوص فرانسه مطابقت دادن آن با زبان دیگری هدر دادن وقت و انرژی است و زمانی که دو زبان الگوی یکسانی را دنبال نکنند برایتان مشکل ایجاد خواهد شد.

ادامه مطلب

شیوه هایی برای یادگیری سریع زبان فرانسوی

در این مقاله چند راهکار ساده جهت یادگیری سریع زبان فرانسوی را گردآوری نموده ایم. با رعایت این نکات و استفاده مداوم از آنها به راحتی فرانسوی صحبت کنید. با ما همراه باشید با معرفی بهترین راه های یادگیری زبان فرانسوی.تصور کنید که مدرس فرانسه از شما خواسته تا جملاتی را به عنوان تکلیف بنویسید یا تصور کنید که دارید فلش کارت های فرانسوی برای خودتان درست میکنید‌.

ادامه مطلب

با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد