درباره آموزشگاه زبان دید

درباره آموزشگاه زبان دید

چرا آیلتس با دید؟ دوره های آمادگی آزمون آیلتس

وجه تمایز ما در وهله اول متد فوق العاده کاربردی ما است که بر اساس روش های موفقیت آمیز و فوق العاده Immersion (غوطه ور شدن) تدریس می شود. در این روش واژگان و گرامر جدید با ارجاع به و بر اساس موضوعات خاصی آموزش داده می شود که دربخش های رایتینگ و اسپیکینگ آزمون آیلتس (IELTS) نیز آن ها سوال طرح می شود؛ بنابراین، زبان آموزان طریقه استفاده صحیح کلمات و گرامر را در جمله و مکالمه به صورت طبیعی فرا می گیرند. یک متقاضی آیلتس در کنار دانش زبان انگلیسی خود، بایستی دارای دانش عمومی بالایی باشد.

در پایان دوره های آیلتس دید، زبان آموزان به سهولت می توانند درباره موضوعات روزمره که در بخش اول و دوم اسپیکینگ آیلتس از آن ها سوال مطرح می شود (مثل ورزش، تحصیل، سرگرمی، فراغت، تفریح، سفر، خانه، محله، شهر، کشور و غیره)، تا موضوعات تحلیلی چون جهانی سازی، مصرف گرایی، مشکلات محیط زیست، رسانه های اجتماعی، هنر، شهری سازی، و در کل مسائل دنیای مدرن به انگلیسی روان صحبت کنند و با مهارت بالا بنویسند.

اساتید آیلتس

از افتخارات دیگر آکادمی بین المللی دید اساتید خبره بوده که هم موفقیت آکادمیک بالا داشته (دانش آموختگان دانشگاه های برتر تهران در مقطع ارشد) و هم دارای حداقل 8 سال سوابق درخشان تدریس دوره های آمادگی آزمون تخصصی آیلتس هستند. بعلاوه، اساتید ما دوره های بین المللی تخصصی آموزش زبان انگلیسی کمبریج (DELTA & CELTA) را طی کرده اند و ازاینرو از طریق حرفه ای ترین و به روزترین متد های آموزش جهانی، متقاضیان آیلتس را با سرعت فوق العاده بالا به طرف اخذ نمره دلخواه هدایت می کنند.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس

از دیگر مزایای دوره ه های آیلتس آکادمی دید می توان به بهره بردن از کتاب های جدید Minset for IELTS اشاره کرده که برای اولین بار در سال 2018 توسط دانشگاه کمبریج چاپ شد که نسبت به کتاب های دیگر چون Complete IELTS، مطالب جدیدتر، فُرمت اصولی تر و حرفه ای تر را داراست. سری این کتاب به عنوان منابع اصلی دوره های گروهی و ترمیک آیلتس مورد استفاده قرار می گیرد.

تعیین سطح و مشاوره دقیق و حرفه ای

از آن جا که اکثر متقاضیان آیلتس قصد مهاجرت تحصیلی، کاری، یا سرمایه گزاری به کشورهایی چون کانادا و استرالیا را در سر دارند، تیم کارشناسان ما با ارائه مشاوره رایگان و حرفه ای و با در نظر گرفتن اهداف کلی هر متقاضی، برنامه آموزشی دقیق تری را برای هر فرد تنظیم می کنند.

سوپروایزرهای آکادمی دید قبل از ثبت نام به صورت اینترنتی (از طریق واتس اَپ یا اسکایپ) یا به صورت حضوری سطح زبانی زبان آموزان را تعیین کرده تا تعداد جلسات و نوع کلاس را مشخص کنند.