کلاس مکالمه زبان در دید

دوره های مکالمه در آکادمی دید به صورت عادی، فشرده، فوق فشرده و آنلاین برگزار می شود. ما سعی داشته ایم افراد مختلف، با تحصیلات و با نیازهای و اهداف متنوع را در نظر گرفته و بعد از مشاوره های فوق حرفه ای، سعی کنیم بهترین مشاوره آموزشی و تعیین سطح رایگان را برای زبان آموز ارائه داده و از اینرو مسیر موفقیت فرد را با نهایت درایت ترسیم کنیم.

منابع اصلی آموزشی در موسسه زبان دید سری کتاب های American English File بود. دلیل انتخاب این کتاب مطالب بسیار جذاب، کاربردی و به روز است که زبان آموزان را تهییج به صحبت می کند.

از بالاترین مزایای آموزشگاه دید می توان به اساتید فوق حرفه ای اشاره کرد که سال های موفقیت آمیزی را در زمینه تدریس زبان انگلیسی و دوره های آزمون بین المللی تافل و آیلتس داشته اند. اساتید دید دارای مدارک مرتبط کارشناسی، ارشد و دکتری از برترین دانشگاه های ایران هستند.

طول دوره ها

دوره های مکالمه زبان انگلیسی آموزشگاه زبان دید از 4 ماه الی 1 سال متفاوت است. برای افرادی که بسیار عجله داشته و قصد دارند با سرعت بالا به یک سطح قابل قبول در مکالمه زبان انگلیسی برسند تا بتوانند آموخته های خود را در مهاجرت یا مسافرت عملی کنند، دوره های فوق فشرده که هر روز هفته از شنبه تا چهارشنبه به صورت 3 ساعت در هفته برگزار می شوند، می توانند فوق العاده باشند.

دوره های فشرده آکادمی دید مختص شاغلین و کارکنان بوده و در آخر هفته ها تشکیل می شود. این دوره ها تا 6 ماه طول می کشد.

دوره های عادی نیز مخصوصی افرادی است که قصد دارند مکالمه زبان انگلیسی را به صورت کاملا طبیعی یاد گرفته و بتوانند نه تنها درباره مسائل روزمره بلکه درباره موضوعات مختلف و جنجالی مکالمه کنند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی از کلاس مکالمه زبان انگلیسی آکادمی زبان ها و آیلتس دید، با شماره زیر تماس بگیرید:

021-22040853


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد