کلاس آیلتس در تهران با بکارگیری بهترین اساتید باتجربه و حرفه ای آیلتس

بهترین کلاس آیلتس در تهران

در انتخاب کلاس آیلتس باید به چند نکته توجه داشته باشید. اشتباهی که اکثر متقاضیان مرتکب می‌شوند این است که بدون تحقيق و از طریق تبليغات در شبکه های اجتماعی اقدام به انتخاب کلاس IELTS می‌کنند. در انتخاب کلاس IELTS شما باید چند نکته را بررسی کنید: آیا موسسه‌ای که انتخاب می‌کنید موسس آیلتس حرفه ای است و دارای دوره‌های مختلف و حرفه‌ای آیلتس هست؟ آیا اساتید این موسسه از سطح دانش و تجربه کافی برای تدریس آیلتس برخوردار هستند؟ آیا داوطلبانی قبلی که در کلاس‌های آیلتس این موسسه شرکت کردند از استاد و آموزشگاه راضی هستند و نتیجه مطلوب خود را گرفته‌اند؟ اگر در انتخاب کلاس IELTS به این چند نکته توجه نکنید، به احتمال زیاد در آزمون آیلتس به نتیجه مطلوب خود دست پیدا نخواهید کرد.

 

آموزشگاه تخصصی آیلتس

یکی از معیارهای مهم که در انتخاب کلاس آیلتس باید به آن توجه کنید، تخصصی بودن موسسه است. یک آموزشگاه حرفه‌ای آیلتس باید دوره‌های فشرده آیلتس و دوره‌های فوق فشرده آیلتس، دوره‌های خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس به صورت حضوری و آنلاین برگزار کند. در کلاس IELTS یک آموزشگاه تخصصی آیلتس باید جدیدترین منابع آیلتس تدریس شود، زیرا منابع جدید آیلتس منطبق با آزمون های اخیر آیلتس طراحی شده اند و شما با استفاده از این منابع به نتیجه مطلوب تری می‌رسید. و در پایان یک موسسه حرفه ای آیلتس باید کلاس های تضمینی آیلتس برگزار کند تا زبان آموزان بتوانند به میزان تخصص موسسه اعتماد کنند.

 

آکادمی زبان دید برگزار کننده دوره‌های آمادگی IELTS و Pre-IELTS به صورت خصوصی، نیمه خصوصی، فشرده و فوق فشرده می‌باشد. این کلاس ها به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند. این موسسه زبان دوره های تضمینی IELTS برای زبان آموزان خود برگزار می کند تا در طی مدت زمان مورد نظر به نمره دلخواه خود در آزمون IELTS دست پیدا کنند. لازم به ذکر است که کارگاه‌ های مهارت های چهارگانه IELTS (Writing, Speaking, Listening, Reading) به صورت هفتگی در این موسسه با هدف آموزش نکات و تکنیک های لازم برای آزمون IELTS برگزار می شود. آکادمی زبان دید در کلاس های IELTS خود از جدیدترین منابع IELTS برای رساندن زبان آموزان خود به نمره مطلوب شان بهره می‌گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره‌های آمادگی آیلتس آکادمی زبان دید و منابع آموزشی به این لینک مراجعه کنید.

 

استاد حرفه‌ای و باتجربه آیلتس

یکی دیگر از معیارهای سنجش که در انتخاب کلاس IELTS باید به آن توجه کنید، میزان تجربه و دانش اساتید IELTS آن موسسه است. یک استاد آیلتس با تجربه و قابل اعتماد باید:

۱. دارای مدرک آیلتس باشد، و یا ممتحن رسمی آزمون آیلتس باشد.

۲. باید دارای سابقه درخشان باشد، و شاگردان وی نمره مطلوب خود را کسب کرده باشند.

مدرسان آیلتس آکادمی زبان دید همگی دارای مدرک آیلتس بوده و سابقه چند ساله در زمینه تدریس حرفه ای آیلتس دارند.

 

رضایت متقاضیان موسسه آیلتس از کلاس آیلتس

آخرین معیار سنجش میزان کیفیت کلاس آیلتس، رضایت‌مندی داوطلبان آیلتس آن موسسه می‌باشد. در یک کلاس IELTS با کیفیت یک برنامه آموزشی تخصصی در اختیار زبان آموزان قرار می‌گیرد، و اساتید مجرب با بهره‌گیری از متد آموزشی کاربردی مطالب آیلتس را به زبان آموزان آموخته و بر روی نقاط ضعف آنها به طور خصوصی کار می‌کنند تا آنها را طی زمان مورد نظر برای آزمون آیلتس آماده کنند.

آکادمی زبان دید با بهره گیری از متد آموزشی کاربردی و منابع جدید IELTS در کلاس های IELTS، و به کمک اساتید باتجربه و حرفه‌ای توانسته است رضایت داوطلبان خود را جلب کند. در آکادمی زبان دید داوطلبان می توانند به طور خصوصی با کارشناسان ما جلسات مشاوره داشته باشند، تا میزان رضایت مندی خود را از کلاس ها IELTS بیان کنند، و خود را از لحاظ روانی برای آزمون آماده کنند.


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد