تدریس خصوصی آیلتس در منزل

برای افرادی که قصد دارند در وقت و هزینه و خود صرفه جوئی کرده و با سرعت بالا مدرک آیلتس (IELTS) خود را در آرامش بگیرند، تدریس خصوصی آیلتس در منزل بهترین انتخاب می تواند باشد.

به منظور تضمین کیفیت آموزشی، تدریس خصوصی آیلتس آکادمی زبان ها و آیلتس دید تضمینی است.  این یعنی ما با متقاضیان آیلتس قرارداد کتبی بسته و قدم به قدم دوره های آموزشی شما را برنامه ریزی می کنیم. کارشناسان آیلتس دید بصورت هفتگی پیشرفت یادگیری شما را بررسی می کنند و سعی می کنند رضایت شما را در همه حال حفظ کنند.

تدریس خصوصی آیلتس در منزل

مزایای کلاس خصوصی آیلتس دید

اساتید آیلتس دید از افتخارات رشته زبان و ادبیات انگلیسی، آموزش و مترجمی زبان انگلیسی ایران هستند. نخبه های آموزشی دید دارای مدرک فوق لیسانس و دکتری رشته های ذکر شده را دارند؛ و حداقل 8 سال سابقه حرفه ای تدریس زبان انگلیسی، آیلتس و دیگر آزمون های بین المللی زبان را دارند.

تعیین سطح و مشاوره تحصیلی رایگان

تدریس خصوصی آیلتس در خانه

از دیگر مزایای ثبت نام آیلتس در آکادمی دید تعیین سطح و مشاوره رایگان مهاجرتی در جهت تعیین دقیق نوع آزمون آیلتس (آکادمیک یا جنرال)، و تعیین نمره دقیق. مثلا، متقاضیان مهاجرت کاری به استرالیا، نمره ای بالاتر از 5 را نیاز ندارند؛ بنابراین، برنامه ریزی کلاس ها برای این کلاس متقاضیان بایستی متفاوت تر از آن دسته متقضایانی باشد که هدفشان مهاجرت آکادمیکی تحصیلی است.

دوره های Pre-IELTS و IELTS

تدریس خصوصی آیلتس در منزل و محل کار

دوره های آیلتس دید از 6 دوره Pre-IELTS به منظور ارتقا دانش عمومی زبان انگلیسی شما، و تعداد جلسات بر اساس سطح زبان آموز تعیین می شود. اگر سطح زبان آموز basic یا مبتدی باشد، برای اخذ نمره 6.5 جنرال، حداکثر به 70 جلسه آموزشی نیازمند است، و 80 جلسه برای اخذ نمره 6.5 آکادمیک . دوره های آیلتس در آموزشگاه یا تدریس خصوصی آیلتس در منزل به صورت فشرده و فوق فشرده و عادی برگزار می شود. هرچند، مطالعه، انگیزه و اراده زبان آموز مهم تر از هر برنامه ریزی و دوره ای است.

شایان ذکر است که در دوره های آیلتس و پیش آیلتس، هر 4 مهارت زبانی (Listening, Reading, Speaking, Writing) به موازات هم  آموزش داده می شوند.

چنانچه صرفا در مهارت خاصی مشکل دارید، مثلا، رایتینگ، می توانید در کارگاه تخصصی رایتینگ آیلتس شرکت کنید.

کلاس مجازی آیلتس تدر

تدریس خصوصی آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس نیز آپشن خوبی است برای افرادی که یا در شهرستان هستند و یا فرصت شرکت حضوری در دوره های آیلتس را ندارند. با ثبت نام در کلاس از راه دور آیلتس ، می توانید از حرفه ای ترین اساتید آیلتس تهران بهره ببرید.

منابع آیلتس آموزشگاه زبان دید تدریس خصوصی آیلتس در منزل

کتاب American English File یک تا سه برای دوره های Pre-IELTS

کتاب های مکمل دوره Pre-IELTS:

Vocabulary in Use Elementary until Intermediate

Grammar in Use

ویدئوهای آموزشی English Today

جزوه مخصوص آکادمی برای اسپیکینگ

کتاب های مکمل دوره های آیلتس 

Inside Reading Books

Tactics for Listening

کتاب Vocabulary for IELTS

کتاب Grammar for IELTS

Cambridge IELTS Books

Collocations in Use: Intermediate, Advanced

هزینه دوره ها

دوره های خصوصی 90 دقیقه ای در منزل و محل کار دانشجو: 150 هزار تومان

دوره های خصوصی 90 دقیقه ای در محیط آموزشگاه: 150 هزار تومان

دوره های آنلاین: 120 هزار تومان

 


با کارشناسان دید در ارتباط باشید در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کافیست کلیک کرده و فرم موردنظر را پرکنید. مشاورین ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد